Skupina Saint-Gobain v České republice

V České republice působí skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 4 společnosti spravující 14 výrobních závodů, 9 značek a více než 4000 zaměstnanců.

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí po celé republice. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.

Skupina je lídrem na trzích udržitelného bydlení. 

 

www.saint-gobain.cz

 

 Saint-Gobain

 

Naše značky:


Adfors CZ

  

ADFORS je předním výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů v Evropě. nabízí široké portfolio výrobků pro stavebnictví i průmyslové aplikace, jako jsou sklovláknité mřížky (perlinky) Vertex®, pásky FibaTape® určené na spoje sádrokartonových desek, sklovláknité tapety Novelio® a výztuže do asfaltových vrstev GLASGRID®. 

ADFORS má více než 50letou historii a je spolehlivým světovým lídrem a inovátorem v oblasti technických textilií.
ADFORS je nadnárodní společností s 13 výrobními závody po celém světě. V České republice sídlí dva závody, a to v Litomyšli a v Hodonicích u Znojma, kde je sdružena primární výroba skleněného vlákna i jeho následné zpracování.

 

 

 

 

 

 

Počátky Ecophonu datujeme od roku 1958, kdy byly ve Švédsku vyrobeny první akustické panely ze skelných vláken. Hlavním cílem bylo přispět ke zlepšení akustiky pracovního prostředí.

Dnes je společnost globálním dodatelem akustických systémů, které přispívají k dobré akustice prostor a zdravému vnitřnímu prostředí, a to hlavně v kancelářích, vzdělávacích , zdravotnických a výrobních zařízeních.

 

 

 

 

 

ISOVER vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály ISOVER, v USA každý pátý dům. ISOVER, jedna z divizí francouzského koncernu Saint-Gobain, je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.
ISOVER je v České republice dlouhodobě č. 1 na trhu tepelných izolací a firmou nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě. Má zde 3 výrobní závody: Častolovice – moderní závod na výrobu minerálních izolací s tradicí 50 let, velká část produkce se exportuje. V závodech v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou se vyrábí výrobky z expandovaného polystyrenu.

 

 

 

 

Rigips představuje moderní stavební systém, díky němuž lze rychle a efektivně vytvořit krásný a zdravý životní prostor. Nabízí mnoho ověřených stavebních řešení, která splňují požadavky na estetiku, ekologii, pevnost, akustiku, tepelně-izolační parametry, dlouhou životnost, ochranu proti vlhkosti a požáru.
Rigips nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý stavební systém. Všechny produkty prvotřídní kvality – od sádrokartonových a sádrovláknitých systémů až po jemné omítky a stěrky pro interiéry – jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin. Jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nezatěžují životní prostředí

 

 

 

 

 

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

 

 

Partnerem Tréninků je společnost DEWALT – ZÁRUKA VÝKONU®

Společnost DEWALT má více než 90 let zkušeností v oblasti navrhování a výroby špičkového elektrického a akumulátorového nářadí pro profesionály. Značka DEWALT představuje výkon, inovaci a spolehlivost. Nářadí DEWALT je navrženo tak, aby překonalo očekávání profesionálních řemeslníků, a je testováno v nejextrémnějších pracovních podmínkách. DEWALT poskytuje výrobky, které splňují nejvyšší požadavky na odolnost a ochranu zdraví uživatele. Společnost DEWALT dodává kompletní řešení aplikací pro moderní stavebnictví a dílnu, které zahrnují elektrické nářadí s napájecím kabelem i nářadí napájené baterií, pilové kotouče a pilové listy, vrtáky, odsávání prachu, kufry, lasery a měřící přístroje a mnoho dalších zařízení. Společnost DEWALT také poskytuje na všechno elektrické a akumulátorové nářadí prodlouženou záruku 3 roky. Další informace naleznete na adrese www.DEWALT.cz

 

 

 

 

Kontaktní informace: 

Saint-Gobain Delegace Česká republika
Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8

e-mail:  jakub.benda@saint-gobain.com
tel: 724 738 135

 

 

akci spolupořádá AZ PROMO, s.r.o.
Dělnická 54
170 00 Praha 7
e-mail: azpromo@azpromo.cz
tel: 286 882 025

 

 

 

 

 

Trenéři

Tréninky probíhají pod odborným dohledem techniků skupiny Saint-Gobain.

Trenéři
Partneři:
Isover
Adfors
Rigips
DeWalt
Weber
Ecophon
AZ Promo