Skupina Saint-Gobain v České republice

V České republice působí skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 4 společnosti spravující 14 výrobních závodů, 10 značek a 4500 zaměstnanců.

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí po celé republice. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.

Skupina je lídrem na trzích udržitelného bydlení. 

 

www.saint-gobain.cz

 

 Saint-Gobain

 

 

Naše značky:

 

 

 

 

 

ISOVER vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály ISOVER, v USA každý pátý dům. ISOVER, jedna z divizí francouzského koncernu Saint-Gobain, je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.
ISOVER je v České republice dlouhodobě č. 1 na trhu tepelných izolací a firmou nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě. Má zde 3 výrobní závody: Častolovice – moderní závod na výrobu minerálních izolací s tradicí 50 let, velká část produkce se exportuje. V závodech v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou se vyrábí výrobky z expandovaného polystyrenu.

 

 

 

 

Rigips představuje moderní stavební systém, díky němuž lze rychle a efektivně vytvořit krásný a zdravý životní prostor. Nabízí mnoho ověřených stavebních řešení, která splňují požadavky na estetiku, ekologii, pevnost, akustiku, tepelně-izolační parametry, dlouhou životnost, ochranu proti vlhkosti a požáru.
Rigips nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý stavební systém. Všechny produkty prvotřídní kvality – od sádrokartonových a sádrovláknitých systémů až po jemné omítky a stěrky pro interiéry – jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin. Jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nezatěžují životní prostředí

 

 

 

 

 

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

 

 

Partnerem Tréninků je společnost DEWALT – ZÁRUKA VÝKONU®

Společnost DEWALT má více než 90 let zkušeností v oblasti navrhování a výroby špičkového elektrického a akumulátorového nářadí pro profesionály. Značka DEWALT představuje výkon, inovaci a spolehlivost. Nářadí DEWALT je navrženo tak, aby překonalo očekávání profesionálních řemeslníků, a je testováno v nejextrémnějších pracovních podmínkách. DEWALT poskytuje výrobky, které splňují nejvyšší požadavky na odolnost a ochranu zdraví uživatele. Společnost DEWALT dodává kompletní řešení aplikací pro moderní stavebnictví a dílnu, které zahrnují elektrické nářadí s napájecím kabelem i nářadí napájené baterií, pilové kotouče a pilové listy, vrtáky, odsávání prachu, kufry, lasery a měřící přístroje a mnoho dalších zařízení. Společnost DEWALT také poskytuje na všechno elektrické a akumulátorové nářadí prodlouženou záruku 3 roky. Další informace naleznete na adrese www.DEWALT.cz

 

 
Partnerem Tréninků je společnost NejŘemeslníci

NejŘemeslníci pomáhají dobrým firmám získávat ještě lepší zakázky a vydělávat víc. NejŘemeslníci.cz je on-line tržiště, které spojuje poptávky zákazníků s nabídkami osvědčených firem podle referencí předchozích zákazníků. Portál nashromáždil přes 50.000 referencí firem a překročil hranici 400.000 návštěv měsíčně.

 

Kontaktní informace: 

 

Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s. 
Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8

e-mail:  jakub.benda@saint-gobain.com
tel: 724 738 135

IČ: 25029673

Zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 9601 

akci spolupořádá AZ PROMO, s.r.o.
Dělnická 54
170 00 Praha 7
e-mail: azpromo@azpromo.cz
tel: 286 882 025

 

 

Všeobecné obchodní podmínky SG-TRENINK.CZ ke stažení zde.

 

Partneři:
Rigips
Isover
Weber
DeWalt
AZ Promo
NejŘemeslníci